Veranda ne shitje

Shitet nga: Naim 15 Pri 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shitet Veranda qe shifet ne Foto.dimesionet jane .3 m.me 3m.eshte ne gjendje te rregullt.Veranda ka cendrushmerin e drurit nga lageshtia dhe te ftohtit.jap Edhe 20 saksia te luleve te betonit qe shifni ne Foto.

Gjindemi ne Prizren.per me teper mund te kontaktoni ne nr ,telefoni. 044 141 572
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim