20 Tavolina për Darsma

Shitet nga: Kurtish 28 Gsh 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 20 Tavolina për Darsma,

Shum pak te perdorura ,te ardhura nga gjermania,
Gjeresia 80 cm , Gjatesia 2.20 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim