BUNARIT,SALLANXHAKA ,TAVOLINA , KARIKA PUNA SHUM..

Shitet nga: BUNARIT 01 Pri 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
EXTRA MODELLA BUNARIT ,SALANXHAKA,TAVOLINA,KARIKA,. ITD.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim