BUNARIT,SALLANXHAKA ,TAVOLINA , KARIKA PUNA SHUM..

Shitet nga: BUNARIT 20 Pri 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
EXTRA MODELLA, CMIMI MIRO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim