Dy tavolina

Shitet nga: Xxx 12 Gsh 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet dy tavolina te njejta si ne foto. Jan shum pak e perdorur jan si e ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim