Frigorifer në shitje vetëm 30 ne gjendje të mirë

Shitet nga: muhamet 07 Shk 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet frigoriferi në gjendje të mirë punon mirë
Shitet me qmim të arsyeshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim