INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: TRADITA Sot 02:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Fabrika Tradita gjithqka per lokalin tuaj viber +383 49 886 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim