Inventar për Fastfood

Shitet nga: Gzim 15 Shk 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
5 tavolina të kuqe me nga 3 karika tavolin pune Friz për pije aubë për ventilim të zgarsë ventilim për lokal tetë komplete tavolina me nga katër karika Friz për sallata boca gazi qmimi sipas marveshje pres blerës serioz ju lutemi që mban orës 15:00 pres telefonatat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim