Inventar per kafiteri

Shitet nga: enver 23 Tet 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shankin,aparat te kafes,mulli i kafes,skara me plin,4tavolina ne karrika, friz dhe grillin per pula me prush
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim