Jan shit

Shitet nga: Generation 14 Jan 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
20 karrige nje muaj te perdorura ... Hekur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim