Kariga per restaurant

Shitet nga: Edon 21 Shk 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesh kariga per restaurant me shumic dhe pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim