Karika dhe tavolina për teras

Shitet nga: Krenar Zherka 02 Mar 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 5 komlete karika dhe tavolina për teras,Janë vetëm 4 muaj të përdorura.Shiten vetèm 5 komplete.Kemi ngjyr të bardh dhe të zeza.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim