Karika me pakic dhe shumic

Shitet nga: valton 03 Tet 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
kemi me pakic dhe shumic ,,

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim