Karikat te per kafe bar ,ambeltore..etje..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: xl bar.. 06 Pri 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes karikat per caffe bar ambeltore..etj..
Ja ye perdorura 1vit

Qmiki 140 ni koplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim