Karriga dhe tavolina per terace kompleti 100e

Shitet nga: fita 25 Maj 03:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karriga dhe tavolina per terace jane te perdorura po ne gjendje te mire.kemi 15 komplete..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim