Karriga dhe tavolina

Shitet nga: Besart 17 Tet 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karriga dhe tavolina per resturant. Jane ne gjendje shume te mire.shume pak te perdorura. Cmimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim