Karriga per Zyre dhe Kompjuter

Shitet nga: Lumni Letaj 09 Tet 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten karriga t'lekures per Zyre dhe Kompjuter,per qdo detaje me te hollsishme me kontaktoni ne numer Tel. +38649758805 (viber/whatsapp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim