Karrige Druri të përdorura në gjendje të rregullt

Shitet nga: Ditjon Çollaku 29 Jan 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Sasia : 70 copë karrige
Çmimi për copë : 40€

2 copa gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim