Karrika

Shitet nga: xxxx 27 Pri 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 20 karrika + 1 per te shanki 14asht per cop komplet vin ma lir gjinden ne shtime , ndrrim me dritare te plastik shtoj edhe pare ikam edhe 5 tavolina 1 asht katror edrurit 4 jan te rrumbullakta te hekurit me diapant permi qmimi asht 30 per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim