Karrikat

Shitet nga: Viki 06 Tet 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karikat 4 copa edhe tavolina per kuzin per obor 110 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim