Komoda dhe tavolina

Shitet nga: Flurim 02 Pri 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen me 6 karika n gjendje shum t mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim