LULAJE ,TAVOLINA,KARIGA,BUNARIT,....ETJ.

Shitet nga: SALLANXHAKA.......EXTRA,,,,,,VIBER. 07 Gsh 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
PUNOJM NGA DRURI BUNARIT,TAVOLINA ,KARIGA,SALLANXHAKA,KREVETA PER PISHINA ETJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim