PRODHOJM KOMPLET INV PER KAFFENE, RESTORANE...

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: labi dekor 05 Tet 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
NE FABRIKEN TON JU KENI ZGJEDHJE PER ENTERIERIN E LOKALIT TUAJ SI :
KAFFENE.
RESTORANT ,
PICERI.
QEBAPTORE ETJ
PUNOJM: TAVOLINA KARRIKA KUZHINA SHANK SEPARE TABUREJA RAFTE SHANKERICA ETJJJJJ...

PUNOJM EDHE ZBUKURIME TE NDRYSHME ME POROSI

KEMI KARRIKA DHE TAVOLINA ME SHUMIC DHE PAKIC

KEMI TE GJITHA NGJYRAT E MUNDSHME TE SHTOFIT ASHTU EDHE TE EKOLEKURES...

JU MIRPRESUM ME KUALITET TE LART E QMIM TE LIR
PUNOJM EDHE POROSI
PER MA SHUM INFO: 045 250 569 04925 12 13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim