SALLANXHAKA SHITIJE EXTRA CMIMI, 300.KG,GARANCI.

Shitet nga: SALLANXHAKA 03 Pri 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SALLANXHAKA......EXTRA KYALLITET CMIMI MIR, DIMENZION.2.00 MET. X 1,70X0,60.cm CMIMI.PA KULMI..60.ev. KOMPLLET 80.ev. 250, - 300 kg.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim