SHANKERICA KARIKA,... PER KAFIC, EXTRA MODELL

Shitet nga: SALLANXHAK 04 Shk 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
FANTASTIK..... EXTRA MODELI OD KVALITETNOG MATERIJALA RADIMO PO NARUDXBINI POVOLJNO .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim