SHANKERICA KARIKA,... PER KAFIC, EXTRA MODELL

Shitet nga: XHEMO 22 Shk 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
modell per kafica ,restorana , shakerica , tavolina , karika ,itd kompllet, 55.e. 4. cop. karika i 1. tavol... cop, 10. e. karik. 15.e. ,, sallanxzak 80. ev. bunarit. 139.e. krevet per plazh . 60.e.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim