SHANKERICA KARIKA,... PER KAFIC, EXTRA MODELL

Shitet nga: XHEMO 22 Mar 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
PERFEKT PER KAFIC MODELLA EXTRA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim