SHANKERICA KARIKA,... PER KAFIC, EXTRA MODELL

Shitet nga: SHANKERICA 01 Pri 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHANKERICA PER KAFIC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim