SHANKERICA KARIKA,... PER KAFIC, EXTRA MODELL

Shitet nga: SHANKERICA 08 Pri 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHANKERICA PER KAFIC KYALITET ,EXTRA MODELLAKOMPLET 55.e. 4, KARIKA I1.TAVOLINA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim