SHANKERICA KARIKA,... PER KAFIC, EXTRA MODELL

Shitet nga: PRIZREN 09 Pri 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
pogledajte dobro , ako vam se svidi nesto posle zovite mi smo na svoje mesto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim