SHANKERICA KARIKA,... PER KAFIC, EXTRA MODELL

Shitet nga: SHANKERICA PER KAFIC 20 Pri 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
EXTRA CMIMI , SHANKERICA PER KAFIC......KARIKA ,10.ev. TAVOLINA..15.e. KOMPLET..4X1X55.EV.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim