SHANKERICE..TAVOLINA.KARIGGA.PER KAFIC,RESTOURAN.

Shitet nga: SHANKERICA PER KAFIC..44974177 12 Nën 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
PUNOJM NGA DRURI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim