Shankerica

Shitet nga: Prizren 10 Shk 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shankerica 6 copa 50 euro shum mir dhe rrujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim