Shankerica 2 copa 20 euro shum e rrujtun

Shitet nga: Prizren 23 Mar 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shankerica 2 copa 20 euro shum e rrujtum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim