Shankerica 6 copa 50 euro e rrujtun

Shitet nga: Prizren 09 Shk 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes shankericat 6 copa 50 euro e rrujtun shum e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim