Shankerica 6 copa 50 euro

Shitet nga: Prizren 20 Shk 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes shankerica 6 copa 50 euro shum e rrujtun dhe shum e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim