Shitet Tavolina e Bukes dhe 2 Tavolina.

Shitet nga: Ardian 06 Pri 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet Tavolina e Bukes me 8 Ulse ne gjendje shum te mire .po ashtu edhe 2 tavolina te Sallonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim