Shitet dhoma e dites komplet

Shitet nga: Komoda 13 Mar 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet dhoma e dites komplet ( dollap me pasqyre, dollape bashke me raft te librave, tavolina, tepihu, perdet, llusteri etj ( Kualiteti Medjapan )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim