TAVOLINA , KARIKA KOMPLLET PER 6. PERSONA

Shitet nga: XHEMO 07 Mar 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
MODELLA KOMPLLET TAVOLINA KARIKA.....70.E.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim