Tavolin

Shitet nga: Daver 01 Mar 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina e kuzhinës pa karrika dimensioni 145*90.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim