Tavolin dhe karrige

Shitet nga: Vait 20 Pri 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin + 4 karrige prej drurit . Prodhimi JYSK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim