Tavolin drurit

Shitet nga: sebajdin 17 Shk 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin prej drunit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim