Tavolin me kariga

Shitet nga: edon 10 Pri 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin me kariga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim