Tavolin me kariga

Shitet nga: edon 18 Pri 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina me kariga 150euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim