Tavolin pa karrika

Shitet nga: Daver 17 Shk 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina e kuzhinës pa karrika dimensioni 145*90
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim