Tavolin

Shitet nga: tavolina 11 Tet 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes Tavolin
Tavolina ne gjendje perfekte
Esht blere para 1 muaj
Permasat 120cm X 60cm
049 202 384-viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim