Tavolin

Shitet nga: Tavolin 15 Shk 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin per Tv edhe 1.20 cm per me shum informata kontaktoni ne numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim