Tavolina dhe karika

Shitet nga: Fahridin 26 Sht 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Urgjent Shes 4 komplete tavolina me karika te pa përdoruna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim