Tavolina dhe karrika

Shitet nga: Bilgin Gjigolli 13 Shk 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
15 tavolina (7 të mdhaja dhe 8 të vogla) dhe 55 karrika.Të gjitha të përdorura shkurtë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim