Tavolina dhe karrika

Shitet nga: Bilgin Gjigolli 11 Pri 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shitet urgjent me qmim te mire.
mir ju presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim